Běžecký kemp 12.-15. března 2020

Tradiční běžecký podnik pod vedením osvědčeného trenérského dua Danči a Perni. Tentokrát vezmeme v potaz blížící se Pražský půlmaraton, ale jako vždy nic nenutíme, výkonnostní skupiny vyrobíme, individuálně k vám přistoupíme 🙂

Za útočiště jsme zvolili Sušici, kde se dá využít místních asfaltových cyklostezek, stadionu a zároveň trailové nadšence potěší i možnost výběhu mimo asfalt. Kopcomily pak jistě uchvátí nedaleký Svatobor (pro running nerdy přidám info, že 14.3. se běží dokonce závod na Svatobor). Ale my spíše poplujeme na vlně přiměřeného tréninku. Očekáváme krom tréninkové dřiny i trochu nauky o technice – uděláme opět videoanalýzy. A když bude čas a dobrá zábava, Perňa přihodí slovo a fotku ze zákulisí filmování o Emilovi či si vrhneme bowlingovou koulí nebo zahrajeme společenskou hru/kvíz 🙂

Ubytování s plnou penzí je zajištěno v hotelu Na Pekárně (http://www.hotelpekarna.cz/cs ) a celá tato atrakce vás vyjde na 3.900 Kč.

Program kempíku je předběžně stanoven takto:

Čtvrtek 12.3.
Příjezd a ubytování cca do 17 h, pak krátký poznávací výběh po okolí cca 6 km. Zahajujeme večeří.

Pátek 13.3.
Dopoledne krátké kopce / Technika
Odpoledne kruhový trénink

Sobota 14.3.
Dopoledne trénink na dráze (Tempová rychlost)
Odpoledne Volný výběh / Svatobor Challenge

Neděle 15.3.
Volný delší běh ( km individuálně podle únavy a zbývajících sil, ale věříme v 10 + u všech). Končíme obědem.

Doplníme, že bychom rádi využili v pátek, sobotu či oba dny i místního welless (https://www.sportoviste-susice.cz/wellness/wellness-v-bazenu/ ), avšak vstup není v ceně našeho zájezdu.

Závazné rezervace nám sdělte do zprávy (pernica.honza@gmail.com ) a my vám potvrdíme, zda je ještě místo a následně vyzveme k zaplacení zálohy.

Těšíme se na vás!
Danča & Perňa

PS: zvládneme i kratší pobyt od pátku