Olomouc slibuje zajímavý souboj

Již v pátek 20.9. proběhne v Olomouci další ze série závodů RunUp. Předběžná startovní listina slibuje zajímavý souboj a to především v kategorii žen, kam se přihlásily aktuálně naše tři nejlepší běžkyně do schodů – Lenka Švabíková, Dana Šatrová a Zuzana Krchová. Všechny tři už znají pocit vyhrát závod tohoto seriálu. Poslední závod RunUp v Plzni opanovala Lenka, dokonce v novém rekordu. Můžeme se těšit na podobný výkon také v Olomouci?

Mezi muži bude na startu vítěz plzeňského závodu Jan Pernica nebo druhý muž z pražského RunUpu Pavel Hrdina. Jen do počtu nebude chtít zůstat Lukáš Olejníček, který už se také několikrát dokázal prosadit na stupně vítězů.

Kromě výše jmenovaných se můžou objevit ještě další jména neboť závody RunUp oslovují stále širší sportovní veřejnost nejen z běžeckého prostředí. Je zajímavé pozorovat jak své síly měří atlet proti triatlonistovi nebo lyžaři.

Těšíme se, že i tentokrát to bude pořádné drama a diváci si tak přijdou na své. K tomu je připraven bohatý doprovodný program, takže nezbývá než vyrazit v pátek do Olomouce.

Rekordy Olomouckého závodu:

ženy: Schützová 2:26 (2012)          muži: Čelko 1:48 (2011)

RCO-Jiří Kopáč

 

zdroj foto: Jiří Kopáč

 

autor: jan pernica